Kameralı Süper Okey

Kameralı Süper Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kameralı Süper Okey, Android kullanıcılarının telefon ve tabletleri üzerinden online okey oynayabilecekleri eğlenceli ve ücretsiz okey oyunu uygulamasıdır.

Kameralı Süper Okey, Android platformu üzerinde online olarak okey oynayabileceğiniz en iyi ve eğlenceli uygulamalardan bir tanesidir. Fakat Kameralı Süper Okey adından da anlaşıldığı üzere benzer okey oyunlarında sahip olduğunu kamera özelliği sayesinde bir adım öne çıkmaktadır.

Masanızda oynadığınız kişiler ile kameralı sohbet yapabildiğiniz uygulama hem eğlenmenizi hem de yeni kişilerle tanışmanızı sağlıyor. Oyun oynarken sosyal ilişkiler kurabileceğiniz uygulama da masa üzerinden diğer oyuncular ile konuşabildiğiniz gibi, oyunculara tek tek özel mesaj da gönderebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra giriş yapabilmek için kısa süren kayıt işlemini tamamlamalısınız. Daha sonra giriş yapabilirsiniz. Bir kere giriş yaptıktan sonra diğer girişlerinizde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Özellikler:

  • Tüm oyun masalarını tek bir pencere üzerinde görüntüleme
  • Profil resminizi kamera ile çekerek ekleme
  • Arkadaş listenizdeki kişilere offline mesaj gönderme
  • Özel masa açma
  • Sunucular ve odalar arası geçiş yapabilme
  • Diğer oyuncuların profillerini inceleme ve özel mesaj gönderme

İş yorgunluğunuzu atmak veya eğlenmek amacıyla okey oynamayı sevenlerdenseniz, Kameralı Süper Okey oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR