Kamil Koç Mobil 1.2.1 (Android)

Kamil Koç Mobil

Kamil Koç Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamil Koç Mobil uygulaması ile kolayca bilet alma ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz

Kamil Koç Mobil eğer yolculuklarınızda Kamil Koç otobüslerini tercih ediyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil otobüs bileti satın alma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Kamil Koç Mobil uygulaması sayesinde nerede olursanız olun gitmek istediğiniz yöne giden Kamil Koç otobüslerinin sefer saatlerini öğrenebilirsiniz. Uygulama sefer sorgulama işleminin haricinde size otobüslerin dolu olup olmadığını ve hangi koltukların boş olduğunu da gösterebiliyor. Ayrıca boş koltuklara Kamil Koç Mobil uygulaması aracılığıyla rezervasyon da yaptırabiliyorsunuz. Bunun yanında kredi kartınızı veya BKM ekspress yöntemini kullanarak bilet satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kamil Koç Mobil uygulaması eğer Kamil Koç Yolkart sahibiyseniz Yolkart puanlarınızı görmenize ve puanlarınızı bilet satın alırken kullanmanıza da imkan tanıyor. Uygulama Kamil Koç şubelerine gitmeden seyahatleriniz ile ilgili birçok işlemi halletmenize ve zamandan kazanmanıza yardımcı oluyor.

İller Arası Mesafe adlı uygulamayı kullanarak gideceğiniz yolun ne kadar süreceğini kolayca öğrenebilirsiniz: