Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014

Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 kamyon veya tır sürme yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir oyundur

Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 oyun severlere kamyon veya tır şöförü olma keyfini yaşatan bir mobil simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014'de oyun severlere en gerçekçi tır veya kamyon sürme deneyimi yaşatılmaya çalışılıyor. Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014'de kamyonumuzu veya tırımıza atlayarak geniş bir oyun haritasını keşife çıkıyoruz. Açık dünya temelli bu haritada serbest olarak dolaşıp kamyon sürme yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz gibi çeşitli görevleri de tamamlayabiliyor ve çalıntı römorkların peşine düşebiliyoruz.

Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014'de gerçekçiliği yakalayabilmek için yüksek kalite HD grafikler kullanılıyor. Bunun yanında oyunun fizik motoru da gerçekçiliğe katkıda bulunan öğelerden bir diğeri. Oyunda detaylı hız, vites, zaman ve mesafe göstergeleri yer alırken hızlanma ve viteş değiştirme efektleri gerçekçi bir şekilde tasarlanmış. TC, ESP, ASP gibi öğeler ve gaz, el freni ve direksiyon oyunun gerçekçiliğini pekiştirmekte.

Kullandığınız kamyon veya tırın üzerinde gerçek zamanlı ışık yansımalarını görebileceğiniz Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 ile boi zamanlarınızı farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

YORUMLAR