Katy & Bob: Safari Cafe 1.0 (Android)

Katy & Bob: Safari Cafe

1.0
Katy & Bob: Safari Cafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Katy ve Bob'un Safari'de cafe açmasına yardım et ve müşteri topla.

Afrika'nın zor koşullarındaki bir adada gelen mektup ile Katy ve Bob hayallerini peşine koşmaya hazırlanırlar. Kahramanlarımız, yerel safari parkında bir kafe açmaya davet edildi. Böyle heyecan verici bir şansı kaçırmak istemeyen ailemiz safaride yeni bir iş kurma yolculuğuna başladı. 

Her yeni oyunda farklı maceralara atılan ailemiz şimdi de Afrika'nın sıcak topraklarına gidiyor ve orada bir cafe kurma kararı veriyor. Zorlu topraklar üzerinde botanik bir cafe oluşturun ve buraya gelen turistleri mekanınıza çekin. Klasik bir cafe yönetme oyunundan farksız olmayan Safari Cafe'de bölüm sistemi yer alıyor. Sizden istenenleri yerine getirdikçe bölüm atlayabiliyorsunuz.

Ayrıca cafenizi her bölümde büyütebilir ve takımlarınızı yenileyebilirsiniz. Böylelikle daha fazla müşteri çekip memnuniyeti arttırabilirsiniz. 10'dan fazla yardımcı karakterin yer aldığı oyunda bölümlerin kendilerine özel bonus görevleri oluyor. Bu görevleri de gözden geçirmeyi sakın kaçırmayın. Hadi yolculuğa başlayın ve Afrika'daki cafenizi kurun.

Katy & Bob: Safari Cafe

  • Yükseltilebilir cafe parçaları
  • 10'dan fazla yardımcı karakter
  • 60 bölüme kadar cafenizi geliştirin
  • Zorlu hedefler ve bonus görevler