Kickerinho (Android)

Kickerinho

Kickerinho
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kickerinho tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir top sektirme oyunudur.

Kickerinho hem beceri oyunu dinamiklerini hem de spor oyunu atmosferini başarıyla entegre eden bir oyun. Hem iOS hem de Android cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki amacımız Kickerinho isimli karakterimize top sektirtmek ve bu şekilde devam ederek mümkün olduğunca fazla puan toplamak.

Bu tarz oyunlar özellikle son zamanlarda oldukça tutuluyor. Kullanıcılar kısa sürede oynayabilecekleri basit oyunlara yönelim sergiliyor. Mobil cihazların temel mantığı da bu aslında. Bir PC veya konsol oyununun hikaye ağırlığını mobil platformlarda vermek zor. Bunu göz önüne alan yapımcılar ve geliştiriciler de hızlı ilerleyen beceri oyunlarına odaklanıyor.

Oyunda yer alan kontroller son derece akıcı tasarlanmış. Görevimiz sadece ekrana tıklayarak top sektirme kolduğu için komplike aksiyonlara girmiyoruz. Buna ek olarak Kickerinho’da eğlenceli, renkli ve de dinamik görseller kullanılmış. Daha çok beceri üzerine yoğunlaşmasına rağmen bu denli kaliteli grafikler sunması Kickerinho’nun gerçekten üzerine düşünülmüş bir oyun olduğunu kanıtlıyor.

Keyifli ve ücretsiz olarak oynayabilecğeiniz bir oyun arıyorsanız Kickerinho’yu denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR