Killer Wink

Killer Wink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Killer Wink eğlenceli bir mobil dedektiflik oyunudur

Killer Wink oyuncuların algılama ve tepki verme yeteneğini test eden bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dedektiflik oyunu olan Killer Wink'te temel amacımız bir mafya babası tarafından görevlendirilen mafya üyelerinin masum insanları katletmesini durdurmak. Bir dedektifi canlandırdığımız oyunda mafya üyelerini tespit etmek için ise algılama yeteğeniğimizden faydalanıyoruz. Mafya üyelerini durdurmak için öncelikle onların yüz ifadelerini yakalamalı ve şüpheli olanları ayıklamalıyız. Bu iş başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe işler zorlaşıyor.

Killer Wink'te her bölümde ekranda farklı yüzler yer almakta. Sivil insanlarla mafya üyeleri bir arada yer alıyor. Mafya üyelerini belirlemek için ise göz kırpmalarını takip etmemiz gerekiyor. Her bölümde ekranda 3 mafya üyesi bulunmakta. Mafya üyelerini tek gözlerini kırpmalarından tanıyabilmekteyiz; fakat bu işi yapabilmek için birkaç saniyemiz var. Bu nedenle bizim de gözümüzü kırpmadan ekrana odaklanmamız gerekiyor.

Killer Wink çöp adam şeklindeki karakter çizimlerine sahip. Basit ve eğlenceli bir oyun olan Killer Wink boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR