King of Opera 1.15.28 (Android)

King of Opera

King of Opera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of Opera, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

King of Opera, benzerine çok sık rastlamadığımız türden bir oyun yapısına sahip, her yaştan oyunsevere hitap eden eğlenceli bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda sahnenin yıldızı olmak isteyen opera sanatçılarının akıl almaz mücadelelerine tanık oluyoruz. Sahneye çıktıktan sonra birbirlerini ittirerek dışarı atmaya çalışan bu sanatçılar ortaya son derece komik ve eğlenceli bir oyun atmosferi çıkartıyorlar.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de aynı anda dört oyuncuya kadar destek sağlaması. Oyuncuların hepsi aynı ekran üzerinde mücadele edebiliyorlar. King of Opera, arkadaş ortamlarının en gözde oyunlarından biri olacağının sinyallerini bu şekilde veriyor.

King of Opera'da son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Köşelere yerleştirilmiş olan butonlara basarak itme hareketini gerçekleştirebiliyoruz. Bu noktada en önemli olan şey zamanlama. Doğru bir zamanlama tutturamazsak sahneden düşen taraf biz olabiliriz. Oyunda beş farklı mod sunuluyor. Bu modların her birinde farklı bir dinamik sunuluyor.

Genel olarak King of Opera, gerçekten başarılı ve eğlendirmesini bilen bir oyun. Eğer siz de arkadaşlarınızla birlikteyken oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız King of Opera'yı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.