Kingdom Jump 1.0 (Android)

Kingdom Jump

1.0
Kingdom Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rengarenk bir atmosfer bizleri bekliyor.

Google Play’de erken erişim oyunları arasında yer alan Kingdom Jump ile amansız bir maceraya çıkacağız. Kaliteli grafiklere ve ses efektlerine sahip olan oyunda basit kontroller yer alacak. Oyuncular engellere takılmadan ilerlemeye çalışacak ve ilerledikçe de çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya gelecekler. Oyun içerisinde birbirinden farklı çok sayıda devasaya yaratıkda bulunacak. Oyuncular ilerlemeye çalışırken bu yaratıklar ile de karşı karşıya gelecek ve onları atlatmaya çalışacaklar.

Yapım içerisinde ilerledikçe karşımıza çıkan nesneleri ve altınları da toplamaya çalışacağız. Sağlam grafiklere sahip olan Kingdom Jump ile ormanın derinliklerini geride bırakmaya çalışacağız. Fantastik bir oynanışa sahip olacak olan yapımda sınırsız eğlence de bizleri büyüleyecek. Ücretsiz olarak Google Play’de oyuncuların beğenisini kazanacak olan yapım Official Pineapple Studios imzası taşıyacak.

Sınırlı bir içeriğe sahip olarak şuan oynanabilen mobil oyun henüz erken erişim aşamasında. Dileyen oyuncular hemen indirip oynamaya başlayabilirler.
İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR