Kings & Cannon

Kings & Cannon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kings & Cannon, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz ve forlatma oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran eğlenceli ve heyecanlı bir Android aksiyon oyunudur.

Kings & Cannon, popüler fırlatma oyunu olan Angry Birds'e benzeyen yeni ve çok daha farklı bir Android aksiyon oyunudur. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Android cihazınızdaki oyunlardan yada Angry Birds'den sıkıldıysanız ve farklı bir oyun arıyorsanız Kings & Cannon'u denemenizi tavsiye ederim. 3 Boyutlu grafikler ve eğlenceli ses efektleri ile donatıla oyunun oynanışı oldukça eğlenceli. ayrıca fırlatacağınız kafalarda oldukça eğlenceli görünüyorlar.

Prensin toplarını kullanarka dünyayı fethetmeye çalışacağınız oyunda, şeytani kralları, ejderhaları ve canavarları yok ederek bir numara olabilirsiniz.

Özellikler:

  • Özel toplar ile tek bir atışta bütün bölümü temizleme
  • Patlayan top ile büyük alanları yok etme
  • Tek bir hedefe nişan almanızı sağlayan özel toplar
  • Barikatları yıkmak için özel toplar

Farklı bir forlatma oyunu tecrübesi yaşayacağınız Kings & Cannon ile neşeli kafaları fırlatarak tehlikeli düşmanlarınızı yıkın ve süpürün. Oynadıkça bağımlısı olacağınız Kings & Cannon oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR