Knight Fever

Knight Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knight Fever, karakterinizle birlikte düşmanları geçmenizi amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Birbirinden güçlü karakterler ile birlikte büyük bir maceraya atılmaya hazır olun. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Knight Fever oyunu ile birlikte büyük boyutlu savaşlar başlıyor!

Knight Fever oyununda düşmanları yenmeniz ve oyundaki bölümleri geçmeniz lazım. Karakterleriniz çok güçlü olabilir fakat düşman takımı da güçsüz değil. Bu yüzden silahlarınızı alın ve savaşa başlayın. Yol boyunca karşınıza çıkacak olan düşmanları öldürerek hedefe ulaşmaya çalışın.

Knight Fever oyununda düşmanları yendikçe puan kazanıyorsunuz. Puan kazandıkça karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Oyunda karakterlerin güçleri yıldızlar ile gösteriliyor. Karakterlerin üzerinde beliren yıldızlar sayesinde en güçlü karakterin kimde olduğunu anlayabilirsiniz.

Savaş esnasında çok dikkatli olmalısınız. Çünkü etrafınızda düşmanlar dolaşıyor. Siz bir düşmanla dövüşürken onun arkadaşı gelip sizi öldürebilir. Bu yüzden etrafa odaklanın ve asla ölmeyin. Knight Fever oyununun her yeni bölümünde farklı bir manzara ile karşılaşıyorsunuz. Geliştiriciler tarafından dövüş meydanının arka kısmına konulmuş bu manzaralar sizi biraz gaza getirecektir.

Güçlü karakteriniz ile birlikte Knight Fever oyununda sizin kazanacağınıza inanıyoruz. Hadi hemen Knight Fever oyununu indirin ve savaşmaya başlayın!

YORUMLAR