Knock Down 1.0.5 (Android)

Knock Down

Knock Down
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knock Down, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir arcade oyun.

Knock Down, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir arcade türü oyun. İsim benzerliği olmasa bile oynanış olarak bu oyun Angry Birds'ü ciddi anlamda anımsatıyor. Görevimiz kontrolümüze verilen sapanı kullanarak hedefleri vurmak.

Oyunda çok sayıda bölüm mevcut ve bu bölümlerde sergilediğimiz performans üç yıldız üzerinden değerlendiriliyor. Herhangi bir bölümde düşük puan alırsak daha sonra o bölüme dönerek tekrar oyanyabiliyoruz.

Knock Down'da bölümün zorluğuna göre belirli sayıda top veriliyor. Hedefleri vururken mevcut top sayımızı göz önünde tutmamız gerekiyor. Şayet toplarımız bitecek olursa ve hedefleri vuramamışsak oyunu kaybediyoruz.

Oyunda yer verilen grafikler beklentileri kaşılamayı başarıyor. Bu kategoride daha gelişmişini bulmak zor. Buna ek olarak oyundaki fizik motoru işini epey iyi yapıyor. Kutuların devrilme ve topun çarpma efektleri iyi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Angry Birds'ü oynamaktan keyif alıyorsanız ve yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız Knock Down eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

YORUMLAR