Korku Ormanı 3D 3.3 (Android)

Korku Ormanı 3D

3.3
Korku Ormanı 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Korku Ormanı 3D ürepertici bir mobil oyundur

Korku Ormanı 3D eğer mobil cihazlarınızda korku dolu bir maceraya atılmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz Korku Ormanı 3D'dekaranlık bir ormanda kaybolan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız bu ıssız ormanda yolunu bulmaya çalışırken duyduğu sesler onun ormanda tek başına olmadığını öğrenmesini sağlar. Ne olduğunu bilmediği yaratıkların kahramanımızı kovalamaya başlamasından sonra kahramanımız kurtuluş için çırpınmaktadır. Kahramanımızın ormandan kurtulabilmesi için yapması gereken ipuçlarını toplamaktır.

Korku Ormanı 3D oynanış olarak Slender Man'a benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda sürekli peşimizde olan yartıklardan kurtulmak için 8 adet gizemli notu toplamamız gerekiyor. Birinci şahıs bakış açısından oynanan oyunda karalıkta yolumuzu bulmak için el fenerimizi kullanıyoruz. Atmosferin ön planda olduğu Korku Ormanı 3D heyecan verici ve oyuncuları geren bir yapıya sahip.

Korku Ormanı 3D'yi kulaklıklarınızı takarak oynadığınızda oyunun atmosferinin daha gerçekçi şekilde yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR