Kritika: Chaos Unleashed 2.3.1 (Android)

Kritika: Chaos Unleashed

Kritika: Chaos Unleashed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz rol yapma oyunudur.

Kritika: Chaos Unleashed, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve renkli bir rol yapma oyunudur. Eskiden oynadığımız Street Fighter tarzı karakterleri ve grafikleri ile dikkat çeken oyun tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği de var.

Oyunun sanal kol ve buton kontrolleri gerçekten alışması kolay ve rahat. Çok kısa sürede oyunu nasıl oynayacağınızı öğreniyor ve adapte olabiliyorsunuz. Renkli karakterlerden birini seçiyor ve onunla ilerlerken, level atlıyorsunuz. Level atladıkça da karakterinizin ekstra özellikleri açılıyor ve bu özellikleri ekrandaki butonlara tanımlayabiliyorsunuz.

Bölümleri tamamladıktan sonra tekrar oynama şansına da sahipsiniz. Böylece daha fazla deneyim puanı kazanabilirsiniz. Her bölüm sonundaki bölüm sonu canavarı en zor dövüşe sahne oluyor. Bu esnada çok dikkatli olmalı ve ne zaman hangi tuşa basacağınızı iyi bilmelisiniz.

Oyunda 60 farklı bölüm var ve her bölümde size saldıran canavarlarla dövüşmeli ve kendinizi savunmalısınız. Eğer rol yapma ve dövüş tarzı oyunları seviyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR