Kung Fu Cat 1.4.0 (Android)

Kung Fu Cat

Kung Fu Cat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz zaman geçirebileceğiniz bir aksiyon oyunu

Kung Fu Cat, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Aksiyon ve macera dolu atmosferi, sürükleyici etkisiyle boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eşsiz bir mobil oyun olan Kung Fu Cat, dövüşerek puanlar kazandığınız ve rakiplerinizi alt ettiğiniz bir oyundur. Eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyunda hayvanları döverek ilerliyorsunuz. Aksiyon dolu bir oynanışa sahip olan oyunda zorlu seviyeleri de tamamlamanız gerekiyor. Bu tarz oyunları seven herkesin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Kung Fu Cat, sizleri bekliyor. Kedileri kontrol ettiğiniz oyunda yeteneklerinizi de sergilemeniz gerekiyor. Retro tarz oynanışa sahip olan oyunda eğlenceli ses efekteleri de yer alıyor.

Renkli görselleri ve animasyonlarıyla da hoş bir ortam sunan oyunda harika vakit geçirebiliyorsunuz. Kung Fu Cat oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR