Last Hope Sniper - Zombie War (Android)

Last Hope Sniper - Zombie War

Last Hope Sniper - Zombie War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Hope Sniper – Zombie War, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen klasik zombi öldürme temalı bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Last Hope Sniper – Zombie War mobil oyunu, FPS tarzında oynayabileceğiniz ve zombi öldürme üzerine kurulu bir mobil aksiyon oyunudur.

Last Hope Sniper – Zombie War mobil oyununun hikayesine göre şehri zombiler sarmıştır. Çöl yakınında bulunan şehirde kimse zombilerin önüne geçecek kadar güçlü değildir. Bu noktada siz devreye gireceksiniz. Kimse karakterimizin nereden geldiğini bilmiyor hatta kahramanın kendisi bile. Ancak çölleri avucunun içi gibi bilen karakterimiz şehrin zombi istilasından temizlenmesi için son çaredir.

Bir zombi öldürme makinesi olan karakterimiz silah kullanmada oldukça maharetlidir. Heyecan verici bu macerada keskin nişancı tüfeklerinden tutun da ağır makineli tüfeklere kadar her türlü silahı kullanarak zombileri ortadan kaldıracaksınız. Zombiler ve yağmacılara karşı kalkan olacağınız Last Hope Sniper – Zombie War mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR