League of Angels:Origins 1.0.19 (Android)

League of Angels:Origins

League of Angels:Origins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ödüllü serinin son oyunu

League of Angels:Origins, reklamlarında ünlü model ve oyuncu Gal Gadot’ı gördüğümüz ödüllü seri League of Angels’ın yenisi. Yüksek kalitede grafikler, karmaşık hikaye, büyük ölçekli PvP ve PvE, eşsiz gökyüzü savaşları ile mobilde MMORPG deneyimini tümüyle değiştiren LoA: Origins’te meleklerle gücümüzü birleştirip karanlığa karşı savaşıyoruz. Dünya unutulmanın eşiğinde ilerliyor. Buna son verebilecek tek güç biziz!

Mobil platformda en çok indirilip oynanan, Gal Gadot gibi ünlü isimlerin de destek verdiği devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu ya da MMORPG League of Angels serisinin son oyunu League of Angels:Origins’de ilk göze çarpan detay; grafiklerdeki iyileşme. Yüksek kalitede karakter modellemeleri, harika üç boyutlu ortamlar, göz kamaştıran özel efektler, 360 derece görüntülenebilen fantastik bir dünyada geçen yeni LoA oyununda melekler birliğinden çağrı alıyoruz. Karanlık güçlere karşı birlikte savaşıyoruz. Spellweaver, Centurion, Ranger olmak üzere farklı güç ve özelliklere sahip üç sınıf mevcut. Erkek ve kadın avatar arasından seçim yapıyoruz. Karakterimizin görünümünü dilediğimiz zaman değiştirebiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Uçuş yüksekliği ve hız ayarı da yapabiliyoruz.

League of Angels:Origins’de dünya genelinde oyuncularla veya yapay zekaya karşı birebir savaşlara girebiliyoruz. Herkes gökyüzünün hakimi olmak için mücadele ediyor. Hikayeden sıkıldığınız noktada gökyüzü savaşlarına girmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR