League of Legends Champions 2.0.16 (Android)

League of Legends Champions

League of Legends Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Legends Champions, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan League of Legends içerisinde yer alan şampiyonlar hakkında detaylı bilgiler öğrenmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

League of Legends Champions, en sevilen ve en çok oynanan online oyunlardan biri olan League of Legends oyununda yer alan şampiyonlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

LoL üzerinde 100'ün üzerinde şampiyon olduğunu düşünürseniz hepsini oynayarak deneme şansı yakalamanız zaman alacaktır. Fakat denemek için şampiyon seçmek isterseniz, uygulama üzerinden tüm şampiyonların bilgilerine ulaşarak, size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Şampiyonlar hakkında detaylı bilgiler dışında, sahip oldukları yeteneklerin açıklamaları ve videolu gösterimleri uygulama içerisinde mevcuttur. Ayrıca şampiyonların sahip olduğu yetenek gücü, hasar gücü, defans, atak hızı vb. gibi rakamsal değerlere de uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Kısacası şampiyonlar hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgilere uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

Özellikler:

  • Haftalık olarak sunulan ücretsiz şampiyon rotasyonlarını görüntüleme
  • Şampiyonların yeteneklerine tıklayarak video izleme
  • Şampiyonların sahip olduğu farklı kostümleri HD olarak görüntüleme ve kaydetme
  • Özelliklere göre şampiyonları filtreleme

LoL üzerinde seçebileceğiniz tüm şampiyonlar hakkında geniş bilgi arşivine sahip olan uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebilir ve boş zamanlarınızda LoL şampiyonları hakkında yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR