Leap On! 1.0.1 (Android)

Leap On!

Leap On!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Leap On!, orijinal müzikleri, değişen atmosferiyle dikkat çeken tek dokunuş arcade oyunu.

Leap On!, hızlı tempolu müzik eşliğinde oynadığımız arcade oyunu. Atmosferin sürekli olarak değiştiği Android oyununda merkezde duran salıncağa bağlı kalarak zıplayabilen bir karakteri kontrol ediyoruz. Amacımız; mümkün olduğunca fazla topa değerek puan kazanmak.

Grafiklerine bakıp ön yargıyla yaklaşmanızı istemediğim oyunlardan biri Leap On!. Boş zamanlarda açıp kafa dağıtmak için birebir, eğlence dolu bir arcade oyun. Gözleri olan minik bir topu kontrol ettiğimiz oyunda orta noktada duran salıncağa bağlı kalarak zıplamamız isteniyor. Dokunup basılı tutmamız karakterin zıplayışı için yeterli olurken, siyah şekillere değmemizle ölmemiz bir oluyor. Ayrıca sadece toplar üzerinde zıplayabildiğimiz hiç boş noktaya gelmememiz gerekiyor.

Topların artmasıyla zorluk seviyesini gösteren oyunda yüksek puan yapmanın püf noktası güçlendiriciyi temsil eden siyah objeleri toplamak. Yükseğe zıplama, tüm topları üzerimize çekme, kendimizi büyütme, dokunulmazlık gibi hayatta kalma süremizi uzatan çok sayıda güçlendirici var.