Learn to Draw Minecraft Legos

Learn to Draw Minecraft Legos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Learn to Draw Minecraft Legos, popüler sandbox oyunu Minecraft legolarını çizmeyi öğrenebileceğiniz ücretsiz bir Android çizim oyunu.

Learn to Draw Minecraft Legos, size adım adım nasıl çizim yapacağınızı anlatan ve öğreten başarılı, ücretsiz ve yararlı bir Minecraft çizim uygulaması.

Dünyanın en popüler ve en çok oyuncuya sahip olan oyunlarından bir tanesi olan Minecraft'taki tüm karakterleri çizebileceğiniz uygulama üzerinde her karakteri yavaş yavaş ve adım adım çizmeye başlayabilirsiniz. Resim dersleriniz kötü olabilir, çizim konusunda istediğiniz seviyede olmayabilirsiniz fakat farketmez. Çünkü uygulama size nasıl çizmeniz gerektiğini birer birer anlatıyor.

Kendi Minecraft legolarınızı çizmenizi sağlayacak olan uygulamanın tamamen ücretsiz olması ise en güzel artılarından bir tanesi. Ayrıca uygulama içerisinde çizim yapabilmek tahmin edebileceğinizden daha kolay. Normalde bu tür uygulamaları kullanırken mobil cihazlar üzerinde pek rahatlık sunmazlar fakat bu uygulama ile gerçekten rahatça çizim yapabiliyorsunuz.

Her hafta güncellenerek yeni dersler eklenen uygulama üzerinde yer alan çizim dersleri 10 ve 30 arasında adımdan oluşuyor. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma ile birlikte pek çok basit çizim aracını da kullanıcılara sunan uygulamayı hemen indirerek 1000'den fazla eğitime ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR