Legend of Lords

Legend of Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend of Lords, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir rol yapma oyunu.

Legend of Lords, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kalite bir rol yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Aslında oyun sadece rol yapma dinamikleri üzerine kurulu değil. Legend Online'da strateji ve aksiyon oyunu dinamikleri de serpiştirilmiş.

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza fantastik öğelerle donatılmış, göz alıcı bir arayüz çıkıyor. Karakterlerin ve bölümlerin tasarımları bu tarz bir oyuna yakışacak cinsten. Tasarıma ek olarak oyundaki ses efektleri de gerçekten uyum içerisinde çalışıyor.

Legend of Lords'da en hoşumuza giden detay gerçek oyunculara karşı mücadele edebiliyor oluşumuz. Hatta arkadaşlarımızı da grubumuza davet ederek diğer gruplara karşı savaşabiliyoruz. Merak etmeyin, eğer o an internetiniz yoksa tekli oyuncu görevleriyle meşgul olabilirsiniz. Yapay zekaya karşı da olsa gerçekten keyif verdiğini söyleyebilirim.

Rol yapma oyunlarından alıştığımız gibi Legend of Lords'ta da karakter seçip onu güçlendirme ve kişiselleştirme yoluna gidebiliyoruz. Nadir parçalarla karakterimizi daha güçlü bir hale getirip rakiplerimize karşı daha güçlü bir duruş sergileyebiliyoruz. Seçebileceğimiz karakterler arasında büyücü, okçu ve savaşçı bulunuyor.

Genel olarak Legend of Lords, oynanış olarak son derece keyifli bir oyun. Farklı dinamikleri bir araya getirdiği için oyuncuları eğlendirmesini iyi biliyor. Eğer sürükleyici bir oyun arıyorsanız Legend of Lords'u denemenizi öneriyorum.