Legend Of Maktar 1.0.2.1 (Android)

Legend Of Maktar

Legend Of Maktar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend Of Maktar, farklı türde yaratık ve boss'larla savaştığınız rpg oyunu.

Legend Of Maktar, savaşçı olarak doğmuş bir karakteri kontrol ettiğimiz rpg oyunu. Retro görselleriyle eski oyuncuları kendisine çağıran yapım, Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan onlarca rol yapma oyunundan çok ta farklı değil. Yine yaratıklar, büyücüler ve diğer kötülerle yüz yüze gelen bir karakter bizden yardım istiyor.

Sadece görselleriyle değil oynanış stiliyle de eski oyunları hatırlatıyor Legend Of Maktar. Kahramanlarımızı savaşa girmeden seçiyor, savaş esnasında kanın gövdeyi götürdüğü arenanın hemen altına konumlandırılmış butonları kullanarak savaşı sürdürüyoruz. Karakterlerimiz oldukça dar bir alanda savaşıyor ve onları kontrol etme şansına sahip değiliz.

Bazen bir savaşçının, bazen maceracının, bazen de hırsızın kaderini yaşadığımız oyunda tek başımıza savaşmıyoruz. Savaşta arkamızda durarak bize destek veren kadın savaşçılardan paralı askerlere 30’dan fazla takım üyesi var. Bu arada oyun savaştığımız yaratıkların hepsi aynı değil. Farklı türde, farklı yetenek ve özelliklere sahip 60’ın üzerinde yaratık ve boss olarak geçen bölüm sonu canavarı karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR