Legion of Heroes 1.4.12 (Android)

Legion of Heroes

Legion of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legion of Heroes internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Legion of Heroes mobil cihazlarınızda diğer oyuncularla bir likte oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Legion of Heroes'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünya üzerinde yüzyıllar önce unutulmuş bir şeytan gizemli bir şekilde tekrar ortaya çıkıyor ve bütün canlıları yok etmek için harekete geçiyor. Bize düşen görev ise bu güçlü şeytanı durdurabilecek kahramanları bir araya toplamak ve yaşamın dengesini korumaktır.

Legion of Heroes'ta oyuncular canlı renklere sahip 3 boyutlu bir dünyayı keşfedebilmekteler. Oyunun grafiklerinin ortalamanın üzerinde kalite sunduğu söylenebilir. Legion of Heroes'da hareket ederken oyun gerçek zamanlı bir yapıya sahip. Fakat oyunun savaş sistemi biraz farklılık gösteriyor. Bir kart oyununa benzeyen savaş yapısında farklı kahramanların kartlarını toplayarak bir araya getiriyoruz ve savaşlarda seçeceğimiz kahramanları düşmanlarımıza karşı bir arada kullanıyoruz. Bu savaşlar sıra tabanlı olarak gerçekleşiyor.

Legion of Heroes eğer farklı bir macera yaşamak ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir rol yapma oyunu.