Let's Go Rocket 1.02 (Android)

Let's Go Rocket

Let's Go Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let's Go Rocket ile Android cihazlarınızdan roketinizi kullanarak uzay maceralarına atılmaya hazır olun.

Let's Go Rocket ile uzayın sınırlarına uçmaya hazır olun! Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan oyun, küçük roketlerimizi kullanarak gökyüzüne doğru uçmamızı ve bu esnada engellerden kaçınmamızı gerektiriyor. Ücretsiz olarak sunulan ve ilerlemeli platform oyunları arasında yer alan Let's Go Rocket, bir süre sonra bağımlılık yaparak gece gündüz oynayacağınız bir oyuna dönüşebilir.

Oyundaki temel amacımız, bize verilen roketi kullanarak gökyüzüne yükselmek ve olabildiğince yüksek skoru elde etmek. Bu esnada karşımıza çok sayıda uzay engeli çıkıyor ve bu engelleri aştıkça daha da yüksek irtifalara ulaşabiliyoruz. İlk etaplarda sabit ve bol aralıklı olan engeller, ilerledikçe hareketli ve sık hale gelmeye başlıyorlar. Dolayısıyla bir süre sonra oldukça zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Oyunda yer alan kristalleri topladıkça yeni roketleri açabiliyor ve böylece maceramıza ilerleyerek devam edebiliyoruz. Oyundaki bol roket çeşidi seçenekleri sayesinde her an yeni bir şeylerle karşılaşma imkanımızın da doğduğunu belirtmek lazım. Zira yeni açılan roketlerin yanında yeni dünyalara da ulaşma imkanının olması oyunu daha da renkli bir hale getiriyor.

Grafik ve ses öğeleri olarak sevimli, hatta eğlendirici bir yapıya sahip olan oyun, sıkılmadan neşeli bir platform deneyimi elde etmenizi sağlayabiliyor. Her ne kadar ücretsiz olsa da içerisinde satın alma seçenekleri barındırması nedeniyle mevcut seçeneklere daha hızlı erişmek isteyen kullanıcılara da yardımcı olacaktır.

Yeni bir uzay platform oyunu arayan kullanıcılar Let's Go Rocket'e göz atmadan geçmesinler derim.