Limuzin 3D Sürücü Simülatörü

Limuzin 3D Sürücü Simülatörü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Limuzin 3D Sürücü Simülatörü, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde limuzin sürme keyfi yaşayabileceğiniz bir araba sürme simulasyonudur.

Limuzin 3D Sürücü Simülatörü, ücretsiz ve 3 boyutlu bir limuzin sürme simulasyonudur. Oyun oldukça basit olmasına rağmen grafikleri sizi tatmin edecektir. Limuzininize güzel ve alımlı bayanları bindirerek onları istediği yere götürmeli ve arabanızı düzgün bir şekilde parketmelisiniz.

Gerçekçi şehir görüntüleri ile birlikte oynayacağınız oyunda, güzel yolcularınız arabadan indikten sonra insanlar onların resimlerini çekmeye başlayacaktır. Çünkü sadece ünlü kişileri arabanıza bindireceksiniz.

Günlük hayatta insanların görmeye alışık olmadığı arabalardan biri olan limuzin ile gerçek bir sürüş deneyimi yaşayacağınız bu araba simulasyonunda hem araba sürmeyi öğrenebilir hem de ünlü ve güzel kişileri istedikleri yere götürerek eğlenebilirsiniz. Limuzin'i sürerken şehrin trafik ışıklarına dikkat etmeli ve sadece yeşil ışık yanarken geçmelisiniz. Aksi takdirde kaza yapabilir ve oyuna baştan başlamanız gerekebilir.

Özellikler:

  • Gerçekçi şehir içi grafikler
  • Ünlü yolcuları taşıma
  • Farklı park etme zorlukları
  • Ücretsiz ve 3 boyutlu

Kırmızı halıya ünlüleri taşıyacağınız bu ücretsiz araba sürme simulasyonunu hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.