LINE Lite 1.0.0 (Android)

LINE Lite

LINE Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE Lite, popüler ücretsiz mesajlaşma servisi LINE'ın hafifletilmiş sürümü ve tüm Android cihazlarla uyumlu.

LINE Lite, ülkemizde de fazla sayıda kullanıcısı bulunan ücretsiz anlık mesajlaşma uygulaması LINE’ın hafifletilmiş sürümü. İnternet bağlantısının iyi olmadığı durumlarda dahi sevdiklerinizle mesajlaşma keyfini aralıksız olarak sürdürmenize izin veren uygulama tüm Android cihazlarda da uyumlu.

Ülkelere özel sticker (çıkartma) yayınlayarak kullanıcıların kalbini kazanan ücretsiz mesajlaşma servisi LINE, dünya genelinde ilgi gören bir uygulama ve her ay 200 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunuyor. Anlık mesajlaşmak için kullandığımız LINE’ın internet paketini daha az tüketen özel bir sürümü de bulunmakta.

Şu anda belli ülkelerin kullanımına açılan LINE Lite, tahmin edeceğiniz üzere LINE’ın en çok kullanılan özelliklerini içermekle beraber düşük seviye Android cihazları yoran özelliklerini içermiyor. Mesajlaşma, çıkartmalar, fotoğraflarla mesajlaşma gibi LINE’a öne çıkaran tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz. En güzeli de bu özellikleri kullanırken internet paketinizden fazla harcama yapmıyorsunuz ve düşük seviye Android cihaza sahip olsanız dahi akıcı bir şekilde iletişimi sürdürebiliyorsunuz; takılmalar yaşamıyorsunuz.

Mevcut LINE hesabınızla giriş yaparak veya yeni bir hesap oluşturarak kullanabileceğiniz LINE Lite’in boyutu da oldukça düşük. Cihazda 1MB’dan daha az yer kaplıyor. Tek eksiği şu anda ülkemize açılmamış. Lakin Facebook Lite gibi yakın zamanda Türkiye’ye de açılacaktır.

LINE Lite Özellikleri:

  • Android cihazda çok az yer kaplıyor.
  • Kullanım esnasında internet paketinden fazla harcama yapmıyorsunuz.
  • Arayüzü cihazı yormayacak şekilde hazırlanmış.
  • Mevcut LINE hesabınızla giriş yaparak kullanabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlarınızı ID’lerini girerek kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz.
  • LINE Lite ve LINE kullanıcılarına fotoğraf ve mesaj gönderip alabiliyorsunuz.