LINE PLAY 3.3.1.0 (Android)

LINE PLAY

LINE PLAY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE PLAY, Android cihazınızda LINE arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz avatar giydirme oyunu.

LINE PLAY, LINE arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir avatar giydirme oyunu. Sadece online olarak oynanabilen oyunda kendinizi sanal olarak oyuna dahil ediyor ve verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Ücretsiz popüler mesajlaşma uygulaması LINE’ın yaratıcıları sadece uygulama üzerine değil oyun üzerine de çalışan bir ekipten oluşuyor olacak ki Android, iOS platformunda çevrimiçi oynanabilen oyunlarla karşımıza çıkıyorlar. LINE’ın son oyunu PLAY’de kendinizin fotoğrafını çekiyor ve oyuna dahil oluyor ve farklı odalarda bulunarak belli görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bu yönüyle dikkatleri üzerine çeken oyunda Katy Perry, PSY, Snoopy gibi ünlü isimlerle de karşılaşabiliyorsunuz.

LINE, Twitter veya Facebook hesabınızla giriş yaparak oynamaya başlayacağınız oyunda bir yandan görevleri tamamlerken diğer yandan karakterinizin görünümünü değiştirmeniz gerekiyor. Karakterinizin yapısını ve giyim tarzını dilediğinizce ayarlama şansına sahipsiniz. Oyunun öne çıkan yanı bu noktada başlıyor. Karakterinizle tek başınıza oynamıyor, başkalarıyla sürekli etkileşim halindesiniz. Dilerseniz özel olarak ta sohbet edebiliyorsunuz.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de oynayabileceği tarzda bir oyun olduğunu düşündüğüm LINE Play, Android telefon ve tabletlerle uyumlu ve ücretsiz olarak geliyor.