Liveuamap 1.0.8 (Android)

Liveuamap

Liveuamap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Liveuamap, Android tablet ve telefonlar üzerinde çalışabilen ve haberleri anlık olarak Google Maps haritası üzerinde gösteren bir uygulamadır.

Liveuamap, Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir haber uygulamasıdır. 

Suriye, Ukrayna vb. yerlerde yaşanan olayları takip ederken en çok zorlandığımız şeyler bir tanesi, yaşanan olayın ülkenin neresinde gerçekleştiğini kestirememektir. Büyük şehirlerden ziyade işin içine küçük köyler veya yerleşim yerleri girdiği zaman bunları bulmak, yerlerini öğrenmek bir hayli zor olabiliyor. Liveuamap ise bunu sizin için çözen bir uygulama. Dünya'nın çeşitli bölgelerinde yaşanan olayları, anlık olarak gösteren internet sitesi, bunları da sizin için haritanın üzerine yerleştiriyor.

Örneğin; Suriye'nin Suriye'nin bir köyünde yaşanan ve haber niteliğini taşıyan bir haber, direkt olarak Liveuamap sayfasına düşüyor. Bu haberin üzerine tıkladığınızda hem haberin kaynağını hem de yaşandığı bölgeyi görebiliyorsunuz. Böylece arama sorunu yaşamadan bütün bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Dahası çok iyi çalışan bir editör kitlesine sahip olan Liveuamap, birçok ana akım medyadan önce haberleri sizlere ulaştırabiliyor.

YORUMLAR