Turkcell Dergilik

Turkcell Dergilik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,674
  • DOSYA BOYUTU 8.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arneca Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti.

Turkcell Dergilik uygulamasında farklı kategoride onlarca ücretsiz dergi bulunuyor.

Turkcell Dergilik, 14 farklı kategoride tamamen Türkçe dergileri bünyesinde barındıran ücretsiz bir dergi okuma uygulamasıdır. Zengin içeriği ile dikkat çeken uygulama ile derginin tamamını indirmeden içeriğine de göz atabiliyorsunuz.

Turkcell Dergilik, Windows 8.1’li tablet ve kişisel bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, onlarca derginin yer aldığı harika bir uygulama. Yaşam, eğlence, aile-çocuk, iş dünyası, otomobil, spor, hobi, mizah, teknoloji, seyahat, dekorasyon kısacası aklınıza gelebilecek her türlü dergiyi bulabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra sadece erkek veya sadece kadınlara yönelik hazırlanan dergileri ayrı olarak görebiliyorsunuz. Seçtiğiniz dergiyi indirmeden içeriğine göz atabiliyor, indirerek tüm içeriğine ulaşabiliyor, geçmiş sayıları varsa onlara da göz atabiliyorsunuz. Dergiyi indirdikten sonra içindekiler butonuna dokunarak derginin dilediğiniz sayfasına hızlıca geçebiliyorsunuz.

Turkcell Dergilik Windows 8.1 uygulaması, 3 sekmeden oluşuyor. Kütüphanem bölümünden satın aldığınız / indirdiğiniz dergileri görebiliyor, Kategoriler bölümünden ilgi alanınıza giren dergilere ulaşabiliyorsunuz. Vitrin bölümünde ise en çok okunan / ilgi gören dergiler listeleniyor. Arama butonunu kullanarak aradığınız dergiye daha da kolay ulaşmanız mümkün.

Turkcell Dergilik uygulamasındaki dergileri cihazınıza indirerek çevrimdışı dergi okumanın keyfini sürebilirsiniz.