Loco Loco

Loco Loco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loco Loco mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tren yolu oyunudur

Loco Loco boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tren yolu oyunu olan Loco Loco'da zamana karşı yarışarak trenlerin yollarına devam etmesini sağlıyoruz. Oyundaki temel amacımız büyük tren istasyonuna giden uzun tren yolu inşaatını tamamlamak. Oyunda trenler biz inşaata devam ederken yol almaya başladıklarından işler biraz karışıyor ve saniyelerle yarıştığımız bir macera söz konusu oluyor.

Loco Loco'da her bölümde bizi farklı bir bulmaca beklemekte. Oyunda tren yolu inşaatında mühendisler ve işçiler çalıştırıyoruz. Bu mühendis ve işçilerle inşaata başlayarak rayları döşüyoruz ve biz rayları döşedikçe trenler yol alıyor, yolcuları topluyor ve para kazanıyor. Kazandığımız parayı da işçilerimizi ve mühendislerimizi geliştirmek için kullanabiliyoruz. Bu sayede daha hızlı ve verimli bir şekilde inşaatlara devam edebiliyoruz.Ayrıca ormancılar kiralayarak ağaçların kesilmesini hızlandırabiliyor, trenlere mıknatıs ekleyerek altınları otomatik toplamalarını sağlayabiliyoruz.

Loco Loco içinde farklı türde işçiler de yer alıyor. Köprü inşası ile uğraşan işçiler bu işçilere örnek verilebilir.

YORUMLAR