Loud Air Horn 2.14 (Android)

Loud Air Horn

Loud Air Horn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loud Air Horn uygulaması size yüksek sese sahip rahatsız edici bir havalı korna çalma imkanı sunuyor.

Arabası olup havalı kornaya karşı olan yoğun sevgiye sahip grupları bilmeyen yoktur. Fakat bir de arabası olmamasına rağmen havalı kornaları seven bir takım gruplar var. İşte bu tür insanlar için Richard Stranberg isimli uygulama geliştiricisi, Android üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilecek Loud Air Horn isimli güzel bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama sayesinde telefonunuzu artık bir arabaya dönüştürebilirsiniz. Tabii buradaki havalı kornadan kastımız arabalarla tam aynı işleve sahip değil. O eskiden hayranlıkla izlediğimiz Wipeout yarışmasındaki başlama uyarısı olarak kullanılan ses tonu.

Uygulamanın açıklamasında özellikle partilerde veya küçük toplulukların bulunduğu ortamlarda havalı kornayı çalarak insanları korkutabileceğiniz söyleniyor. Böyle bir şey yaptığınızda etrafınızdaki kişilerden nasıl bir tepki alabileceğinizi isterseniz biz söylemeyelim. Siz yine de çok fazla açılmadan Loud Air Horn uygulamasını evinizde kendi başınıza kullanın.

Titreşim özelliğiyle birlikte çalmaya başlayan korna 11 saniye boyunca devam edebilir. Durdurmak için ise yine ekranda bulunan butona basarak titreşim uyarısı almalısınız. Eğer bu tür şakaları kaldırabilecek güzel bir arkadaş ortamınız varsa hemen indirip bu kornayı deneyebilirsiniz.