Lucky Collector

Lucky Collector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lucky Collector, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunudur.

Lucky Collector, bir Türk oyun geliştiricinin elinden çıkan ve basit bir platform üzerinde puan kazanmaya çalıştığımız bir beceri oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda, basit bir platformda ayakta kalmak için çaba sarfetmemiz gerekiyor. 

Lucky Collector'ın oynanış olarak pek bir zorluğu olduğunu söyleyemem. Çoğunlukla akıllı cihazınızı ne kadar iyi kontrol ederseniz o kadar çok puan topluyorsunuz. Fakat yine de oynamaya değer özellikleri olduğundan hakkını yemeyelim. Öncelikle oyunun basit platformda oynandığını bilmemiz gerekiyor. Önümüzde tek bir masa var ve bu masadan topumuzu düşürmemeye çalışıyoruz. Amacımız altınları toplayarak yapabildiğimiz kadar yüksek skora ulaşmak olacak. 

Oyunda sarı coin, mavi coin ve şans kapısı adında gördüğümüz zaman almamız gereken öğeler bulunuyor. Sarı coin 1 puan, mavi coin 5 puan ve şans kapısı da platform üzerindeki tüm engelleri sıfırlayan özelliğe sahip. Sadece bu özellikler bulunuyor ve dediğim gibi en yüksek skora ulaşmaya çalışıyoruz. Grafiklerin çok iyi olduğunu söyleyemem, hatta fırtınaların oldukça eğreti durduğunu düşünüyorum. Yine de Lucky Collector uzun süre kendini oynatan bir yapım olmuş. 

Beceri oyunu kategorisinde alternatif arayanlar ücretsiz olarak indirebilirler. Bir şans vermeye değer olduğunu söyleyebilirim.