Lucky Wheel 1.0.2 (Android)

Lucky Wheel

Lucky Wheel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lucky Wheel, reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım.

Lucky Wheel, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Kısa bir süre önce çıkan ve çıkar çıkmaz hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan aa oyununa benzerliğiyle dikkatleri çeken bu oyunda merkezde dönen tekerleğe ufak topları monte etmeye çalışıyoruz. Kulağa basit gibi gelse de oyuna başladığımız zaman işlerin hiç de tahmin ettiğimiz gibi olmadığını anlıyoruz. Neyse ki ilk birkaç bölüm oyuna alışabilmemiz için görece olarak kolay tasarlanmış.

Lucky Wheel'de tam tamına 400 bölüm bulunuyor ve bu bölümler kolaydan zora ilerleyecek bir şekilde sıralanmış. Bu kadar fazla bölüm olması elbette iyi bir şey fakat sürekli aynı şeyi yaptığımız için oyun bir süre sonra monotonlaşıyor.

Merkezde dönen tekerleğe topları yapıştırabilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Dokunduğumuz anda toplar serbest kalıyor ve dönen tekerleğe yapışıyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta monte etmeye çalıştığımız topların asla birbirleriyle temas etmemesi. Bunun için ekstra çaba sarfetmemiz gerekiyor.

Orijinal bir çizgide ilerlememesine rağmen keyif veren bir oyun. Beceri oyunlarından hoşlanıyorsanız Lucky Wheel sizin için iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR