Luminous Hola Launcher Theme

Luminous Hola Launcher Theme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Luminous Hola Launcher Theme, Hola Launchr kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabileceği farklı ve güzel bir Android tema uygulaması.

Luminous Hola Launcher Theme, Android telefon ve tabletleri üzerinde kişiselleştirmeye önem verne kullanıcılarına yönelik geliştirilen ücretsiz bir tema uygulaması. Tek başına çalıştırmayacağınız uygulama, Hola Launcher uygulaması için geliştiriliyor ve sadece Hola Launcher uygulamasını kullanan Android cihaz sahipleri tarafından kullanılabiliyor.

Eğer Launcher uygulamasını kullanmıyorsanız ilk olarak Hola Launcher üzerine tıklayarak indirmeli ve sonrasında bu uygulamayı da indirerek temayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Parlak, metalik ve renkli bir tema olarak tasarlanan Luminous, Android telefon ve tabletlerinizin diğer standart cihazlardan daha farklı bir görünüme sahip olmasını sğalıyor. Eğer farklı renkleri ekranınızda görmek istiyorsanız bu uygulama yı ücretsiz indirip temayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Duvar kağıtlarınızdan kullandığınız logolara kadar farklı seçenekler ile birlikte gelen tema sayesinde daha net ve keskin bir görünüm elde ediyorsunuz. Böylelikle telefon ya da tablet kullanımınız daha da rahatlıyor diyebilirim.