Mad Aces

Mad Aces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Aces, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir kaçış oyunudur.

Mad Aces, beceri kabiliyetinizi ölçen ve reflekslerinizi zorlayan zorlu kaçış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, uzay karanlığında maceradan maceraya atılıyoruz. Karşımıza çıkan nesneleri yok ederek, engellerden kurtulmaya çalışarak ve birbirinden ilginç oyun karakterlerini keşfederek uzun soluklu bir deneyim yaşıyoruz. 

Oyuna ilk başladığınız andan itibaren atmosfere kendinizi kaptıracağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Dolayısıyla Mad Aces bünyelerde bağımlılık yaratıyor dersek yanlış bir yorum yapmamış oluruz. Kaçış oyunlarında aranan tüm özellikleri içinde barındırırken, retro oyun dinamikleriyle de kendine çeken bu oyunda amacımız sonsuza kadar ilerlemek. Uçma, atlama, patlatma ve çarpma özelliklerinden sadece birini kontrol edebiliyoruz. Açıkçası oynayanlar için sıradışı bir deneyim olacağını düşünüyorum.

Özellikleri

  • Kolay öğrenme
  • Zorlu oyun mekanikleri
  • Harika grafikler
  • Google Play Başarı Sıralaması
  • Sürekli genişleyen komik ve çılgın karakter kadrosu

Bu türe meraklı oyunseverler Mad Aces oyununu ücretsiz olarak indirebilirler. Kolay anlaşılabilir olsa da oldukça zor bir oyunun sizi beklediğini hatırlatmadan geçmeyelim. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR