Mad Dex 1.0.4 (Android)

Mad Dex

Mad Dex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Dex'te rakiplerimizi alt etmeye ve tehlikeli tuzakları aşarak bölümleri bitirmeye çalışıyoruz.

Mad Dex, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir platform oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu aksiyon dozu yüksek oyunda mücadele etmemiz gereken 30 farklı bölüm mevcut. Bölümlerin her biri farklı türden tuzaklara ve engellere sahip. Bazı bölümler gücümüzü sınamak için tasarlanmış bölüm sonu canavarlarına sahipler.

Mad Dex'te kontrolümüze verilen karakteri yönlendirmek için ekran üzerinde konumlandırılmış olan butonları kullanmamız yeterli. Ekranın solunda iler geri, sağında ise zıplama butonu bulunuyor. Butonların hem yerleşimi hem de verdikleri tepkiler iyi ayarlanmış. Karakter için birkaç ek özellik daha sunulsaydı daha iyi olabilirdi fakat bu haliyle de gayet yeterli.

Oyunda kullanılan grafikler genel atmosferi olumlu olarak etkiliyorlar. Buna bir de akıcı animasyonlar eklenince oyun platform severler için ideal bir seçenek haline geliyor. Kısa sürede tükenmeyen ve oyuncuları daima eğlendirmeyi başaran Mad Dex, ücretsiz ve kaliteli bir oyun arayanların denemesi gereken bir seçenek.