Mad Drift 5.0 (Android)

Mad Drift

5.0
Mad Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Drift reflekslerinizi sınayan bir drift oyunudur

Mad Drift eğer zoru başarmayı seviyorsanız ve drift yeteneklerinizi konuşturmak istiyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Mad Drift ilk izlenim olarak bir yarış oyunu gibi görünse de aslında reflekslerimizi zorlu bir teste sokan bir beceri oyunu. Mad Drift'de frenleri patlayan bir arabanın hikayesi konu alınıyor. Aracımız yolda yüksek hızda giderken aniden frenleri çalışmamaya başlıyor ve durmadan hızlanmaya devam ediyor. Bu nedenle aracı drift yaparak kontrol etmemiz gerekiyor. Ancak bu şekilde aracı yavaşlatabiliyoruz ve hayatta kalabiliyoruz.

Mad Drift'de temel amacımız arabamızla yüksek hızda yol alırken karşımıza çıkan kayalara ve yolun kenarlarına çarpmamak. Oyunda tek yapmamız gereken şey aracımızı ekranın sağına veya soluna dokunarak yönlendirmek olsa da engellere çarpmamak büyük dikkat gerektiyor. Mad Drift'in oyun yapısının hafiften Flappy Bird'ü andırdığı söylenebilir. Oyunda yüksek puan yapmak büyük bir sabır gerektiriyor. Çoğu zaman birkaç engeli aşamadan oyunun sonlandığı bile oluyor.

Kısa sürede bağımlılık yapan Mad Drift eğer zorlu beceri oyunlarında yüksek puan toplamayı ve arkadaşlarınızla karşılaştırmayı seviyorsanız tam size göre bi oyun.

YORUMLAR