Mad Taxi

Mad Taxi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Taxi, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz yarış oyunu.

Mad Taxi, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu. Sonsuz koşu oyunu dinamikleri üzerine kurulu olan Mad Taxi, tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyundaki temel görevlerimiz peşimizdeki polislerden kaçmak ve mümkün olduğunca fazla puan toplamak. Bu aşamada karşıdan sürekli olarak trafik akıyor ve bu da görevi epey bir zorlaştırıyor. Neyse ki görevlerimiz esnasında bize yardım edebilecek potansiyele sahip bonuslar ve ekstralar sunuluyor. Kazandığımız puanlara göre bunları satın alabiliyoruz.

Mad Taxi'de kullanılan grafikler birçok oyuncunun beklentisini karşılamayacaktır. Detaydan ve canlılıktan uzak olan görseller oyun zevkini baltalayan yegane unsurlar arasında bulunuyor. Açıkçası bu tarz bir oyundan çok daha iyisini beklerdik. Fakat grafiğe önem vermiyorsanız Mad Taxi sizi uzun bir süre ekrana kilitleyecektir çünkü son derece akıcı ve dinamik bir altyapı üzerine kurulmuş. Sürekli akan trafik ve peşimizi bırakmayan polisler stres yaratarak bizi diken üstünde tutuyor. Zaten oyunun temel amacı da bu.

Genel olarak Mad Taxi, sonsuz koşu türündeki oyunlardan zevk alanların denemek isteyebileceği bir yapım. Beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız Mad Taxi sizi tatmin edecektir.

YORUMLAR