Magic Touch: Wizard for Hire 1.0.5 (Android)

Magic Touch: Wizard for Hire

Magic Touch: Wizard for Hire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Touch: Wizard for Hire, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri aksiyon oyunu.

Magic Touch: Wizard for Hire, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ilginç bir yapı sunuluyor. Açıkçası bu tarz bir beceri oyununa rastlamak pek kolay değil.

Rakiplerini taklit etmek yerine orijinal bir çizgide ilerlemeyi seçen Magic Touch: Wizard for Hire'de kalemize saldıran düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Buraya kadar orijinal bir şey yok, asıl hikaye bundan sonra başlıyor. Saldıran düşmanları etkisi hale getirebilmek için balonların üzerlerinde taşıdıkları işaretleri ekrana çizmemiz gerekiyor. Bu noktada çok hızlı hareket etmemiz gerekiyor çünkü bazı düşmanlar birden fazla balona tutunmuş olarak geliyor. Bu aşamada yapabileceğimiz en doğru şey tek bir düşmana odaklanmak ve önce onu yok etmeye çalışmak olacaktır.

Aynı kategoride karşımıza çıkan diğer oyunlarda görmeye alıştığımız türden bonuslar ve güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Reflekse dayalı bir oyun olduğu için güçlendiricilerin ve bonusların hayat kurtarıcı niteliğe sahip olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim. Kazanacağımız bazı bonuslar düşmanlarımızı kurbağaya çevirirken bazıları zamanı hatırı sayılı ölçüde yavaşlatıyor. Zaman yavaşlayınca hızlı hızlı düşmanları yok edebiliyor ve tehlikeyi savuşturabiliyoruz.

Açıkçası oyunu oynarken bir hayli keyif aldık. Oynadıktan sonra kısa sürede monoton hale gelmiyor ve oynanabilirliğini uzun süre muhafaza ediyor. Eğer siz de beceri oyunları oynamaktan keyifa lıyorsanız Magic Touch: Wizard for Hire'ı denemelisiniz.

YORUMLAR