Make Them Fight 1.0 (Android)

Make Them Fight

1.0
Make Them Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ketchapp'ın çöp adam serilerine eklenen üçüncü oyun olan Make Them Fight becerilerinizi test eden ve bağımlılık yaratan bir oyun.

Ketchapp oyunları minimalistik grafiklerle yakalamış oldukları eğlence konusunda başarılı seriler yaratırken Make Them Fight isimli oyunları, yaratmış oldukları oyunlara yeni bir çeşitlilik getirmiş. Oyunu pür dükkat oynamanız gerekirken ekranın üst kısmına dokunarak yukarıdaki savaşçıyla size fırlatılan ninja yıldızlarını kılıcınızla savurmanız gerekiyor. Aşağıda yer alan için ise ekranın aşağısına dokunmalısınız. Bu döngü toplam 5 tane farklı savaşçının paralel dizilimine kadar devam ediyor. 5 savaşçılı oyun modunda ya inanılmaz zor bir macera var ya da kapıda bekleyecek olan çok oyunculu bir sosyal eğlence de mevcut.

Make Them... isimli oyun serilerine eklenen üçüncü oyun olan Make Them Fight, üstünüze fırlatılan ninja yıldızlarını kılıçlarla savurmanız gereken sade bir oyun. 5 karakteri aynı anda kontrol edebilmek için 5 farklı parmağınızla oyunu kontrol etmeniz mümkün. Aşırı zor buluyorsanız arkadaşınızın da size yardım etmesini isteyebilirsiniz.

YORUMLAR