Make Them Jump 1.0 (Android)

Make Them Jump

1.0
Make Them Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Make Them Jump, birden fazla karakteri aynı anda yöneterek farklı engellerin üzerinden atlamanız gereken heyecanlı ve ücretsiz Android oyunudur.

Geçtiğimiz aylarda iOS platformuna çıkan Make Them Jump oyunu büyük ilgi görmüş ve en iyi 100 ücretsiz uygulama listesine girmeyi başarmıştı. Aradan çok fazla süre geçmeden oyunun Android versiyonu da geliştirici şirket tarafından oyunculara sunuldu.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda koşu oyunları oldukça popüler. Make Them Jump'da onlardan bir tanesi fakat çok daha farklı ve heyecanlı bir oyun. Bunu söylememin sebebi ise tek bir karakter yerine birden fazla karakteri aynı anda yönetiyor olmanız. Aynı ekran üzerinde 5 karaktere kadar kontrol ederek her birinin önüne çıkan engelleri atlayarak en uzun mesafeyi gitmeniz gerekiyor.

Oyunu oynarken çok iyi reflekslere ve göz takibine ihtiyacınız var. Yada size yardım edecek olan arkadaşlara. Çünkü birden fazla karakteri takip ederek hepsi ile zıplamak kolay değil. Ekrana dokunarak zıpladığınız oyunda, bölünen koşu yollarına ayrı ayrı dokanarak her birini kontrol edeceksiniz.

Oyunda yüksek puanlara erişmek için arkadaşlarınızdan yardım almanızı ve oyunu birden fazla kişi ile oynamanızı tavsiye ederim. Böylelikle hem aldığınız puan hem de oyundan aldığınız keyif artacaktır. Kısa sürede popüler olmayı başaran oyunun güzel özelliklerinden bir tanesi de renkli grafiklere sahip olması. Oyunda yöneteceğiniz her bir karakterin koştuğu yol farklı renkte. Renklerin farklı olması ise karakteri daha kolay takip edebilmenizi sağlıyor.

Koşu oyunu oynamaktan keyif alıyorsanız ve kendinizi gerçek anlamda zor bir koşu oyunu ile sınamak istiyorsanız, Make Them Jump oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR