Survival: Man vs. Wild - Island Escape 1.8.1.8 (Android)

Survival: Man vs. Wild - Island Escape

Survival: Man vs. Wild - Island Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adada hayatta kalmaya çalışacağız.

Mobil macera oyunları arasında yer alan Survival: Man vs. Wild - Island Escape ile gerilim dolu anlar yaşamaya hazır olun!

DaYu Tech tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Survival: Man vs. Wild - Island Escape bir macera oyunudur. Hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz mobil oyunda kamp kuracak ve çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya geleceğiz. Macera perest bir adamı canlandıracağımız oyunda açlık ve susuzluk en büyük düşmanımız olacak. Vahşi bir adada geçecek olan yapımda oyuncular yırtıcı hayvanlar ile savaşacak onları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar.

Orta dereceli grafiklere sahip olacak olan yapım zengin içerikleri ile nefes nefese bir hayatta kalma atmosferi sunacak. Gizemlerle dolu bu adada yeni yerler keşfederek bize verilen görevleri de başarmaya çalışacağız. Hayvanlarla ve yamyamlarla mücadele edeceğimiz mobil macera oyununda farklı mekanlar bulacağız. 100 binden fazla mobil oyuncu tarafından oynanan Survival: Man vs. Wild - Island Escape, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR