Marble Mountain

Marble Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3 boyutlu ve zengin bir dünyada kontrol ettiğiniz meşe ile Marble Mountain platform becerinizi ve reflekslerinizi heyecanlı sınavdan geçiriyor.

Genelde konsolların online mağazalarında rastlayacağınız kalitede bir oyun olan 3 boyutlu bir platform oyunu olan Marble Mountain, Lightning Rock yapımı sıradışı bir oyun olarak göz kamaştırıyor. 3 boyutlu mekanda platform oyunlarının tadını çıkartanlara harika görseller, daha da güzel bölüm tasarımları sunan bu eğlenceli oyun, mobil oyunda oynanabilirlik konusunda da başarılı bir performans sergiliyor. Karşınıza çıkan tuzaklardan kurtulmanız gerekirken kontrol etmiş olduğunuz meşe ile bölümlerin keşfetmekle bitmeyen alanlarında dolaşıyor olacaksınız.

Lightning Rock, pek az oyun yapımcısı kadar iddialı bir şekilde bu oyunu Android, iOS ve Windows Phone için aynı anda çıkartma kararı alarak ne kadar geniş bir kitleye hitap etmek istediğini belirtmek ister gibi. Ücretsiz olarak indirilen bu Marble Mountain, farklı türden bir oyun keyfine açık olan bağımsız oyun üreticilerine destek veren herkesin kapılarını açmasını tavsiye ettiğim bir çalışma. Sıradışı grafiklerin haricinde ekranınızı sallayarak gerçekleştirdiğiniz kontroller ve yüksek zorluk ayarı da sizi her defasında aynı heyecanla yükleyecek şekilde tasarlanmış.

YORUMLAR