Marvel Comics 3.6.4.36409 (Android)

Marvel Comics

Marvel Comics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çizgi roman uygulamasıdır.

Marvel Comics, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir çizgi roman uygulamasıdır. Marvel şirketi bildiğiniz gibi pek çok çizgi romanı ve hatta artık filmleriyle ünlü bir firma. Artık çizgi romanlarını mobil cihazlarınızda da okuyabilirsiniz.

Artık çizgi roman severlerin bir kitapa onlarca lira dökmesine gerek yok zira pek çok mobil uygulama var. Marvel Comics de her çizgi roman severin sahip olması gereken uygulamalardan bir tanesi diyebilirim.

Iron Man'den Thor'a, Captain America'dan Spider-Man ve Wolverine'e kadar pek çok popüler çizgi roman karakterinin maceralarını bu uygulamada bulabilirsiniz. Yeni çıkanların fiyatları 4-5 dolar arasında değişiyor. Bu da aslında biraz yüksek bir fiyat.

Fakat bununla birlikte ücretsiz ve 1 dolar civarında da okuyabileceğiniz çizgi roman mevcut. Bu da mantıklı bir fiyat. Ayrıca uygulamada bir istek listesi oluşturabiliyorsunuz. Böylece onları daha sonraki bir zamanda da satın alabiliyorsunuz.

Uygulamada 3500'den fazla çizgi roman sizleri bekliyor. Ayrıca haftalık olarak güncellendiğini de belirtmekte fayda var. Eğer siz de çizgi roman okumayı seviyorsanız Marvel Comics'i kesinlikle indirip kullanmalısınız.

YORUMLAR