Master Rider 1.04 (Android)

Master Rider

Master Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Master Rider, kamyonu devirmeden tüm görevleri yerine getirmenizi amaçlayan bir beceri oyunudur.

Denge konusunda ne kadar iyisiniz? Master Rider oyununu oynayabilmek için denge konusuna hakim olmanız gerekiyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Master Rider oyun ile birlikte kamyonla yapılması gereken tüm görevleri yerine getirin.

Master Rider, kamyonla birlikte ilginç görevleri yapmanızı amaçlayan bir beceri oyunu. Oyunda birbirinden farklı görevler sizleri bekliyor olacak. Oyuna başlamadan önce kendi karakterinizi seçmeniz gerekiyor. Master Rider oyununda tüm karakterlere göz atarak size ne uygun karakteri seçebilirsiniz. Kendi karakterinizi seçtikten sonra ise kamyonu seçmenizin vakti geldi. Farklı kamyonlar arasından dengesi en iyi olan kamyonu seçin ve hemen görevleri yapmaya başlayın.

Master Rider oyununda yol boyunca hazırlanmış olan engelleri geçmeniz gerekiyor. Bu engelleri geçerken kamyonu devirmemeniz oldukça önemli. Çünkü kamyon engellerden geçerken takla atabilir. Engeller bazen tahta ve çeşitli bilyelerden yapılmış olabiliyor. Bu tür durumlarda kamyonla ilerlerken devrilmemek için daha dikkatli olmalısınız.

Master Rider, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir beceri oyunu. Hemen şimdi Master Rider oyununu indirin ve denge konusunda ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayın!