Maverick: GPS Navigation 2.4.2 (Android)

Maverick: GPS Navigation

Maverick: GPS Navigation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz navigasyon uygulamasıdır.

Maverick: GPS Navigation, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir navigasyon uygulamasıdır. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok navigasyon uygulaması olduğu doğrudur. Pek çoğu da aynı amaca yönelik geliştirilmiştir.

Trafik ve araba ile kullanmak üzere geliştirilmiş olan diğer navigasyon uygulamalarının aksine, Maverick daha özel bir amaca yönelik geliştirilmiş. Bu uygulamayı yürüyüş, hiking ve off-road aktiviteleriniz esnasında kullanabilirsiniz.

Detaylı ve kullanması kolay bir uygulama olan Maverick, çevrimdışı da kullanılabilecek bir şekilde geliştirilmiş. Diyelim ki bir dağ yürüyüşüne çıktınız ve orda internet çekmiyor. Bu uygulama haritalarını çevrimışı kullanım için sakladığından hiç zorluk çekmeden kullanabilirsiniz.

Bahsettiğim gibi, uygulamanın en önemli özelliklerinden biris, kullanım kolaylığına sahip olmasıdır. Tek bir dokunuşla yürüyüşlerinizi kaydedebilir ve böylece daha sonra o rotayı tekrar kullanabilirsiniz.

Eğer siz de kolay kullanımlı başarılı bir navigasyon uygulaması arıyorsanız, Maverick'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR