Max Dash 1.1.477 (Android)

Max Dash

Max Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Dash sonsuz koşu türünde eğlenceli bir mobil oyundur

Max Dash, Algida marka dondurmaların baş kahramanı olan Aslan Max'ın yıldızı olduğu oldukça eğlenceli bir mobil oyundur. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Max Dash'da Max'ı kontrol ederek heyecan verici bir maceraya atılıyoruz. Magilika dünyasında başlayan bu maceramız 4 farklı dünya boyunca devam ediyor. Bu macemızda Aslan Krallığı'nı korumak için birçok engelle ve tehlikeyler karşılaşıyoruz. Karanlık güçleri yenebilmek reflekslerimizi doğru zamanlamayla kullanmamız gerekmekte. Yolcuyluğumuz süresinde sihirli güçlerimizden de faydalanabiliyoruz ve avantaj kazanabiliyoruz.

Max Dash oynanış olarak Temple Run veya Subway Surfers tarzı oyunlara benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda Max sürekli olarak koşmakta ve yol üzerindeki altınları toplamaya çalışmakta. Yol üzerinde karşımıza çeşitli engeller çıkıyor ve bu engellerin arasından veya yanından geçmemiz gerekiyor. Bu nedenle hılzı karar vermemiz ve Max'ı zamanında yönlendirmemiz gerekiyor.

Max Dash'da Max'ın yanında Leena adlı kahramanımızı da yönetebiliyoruz. Max Dash'ın güzel yönü herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi içermemesi ve her oyuncu tarafından eşit şartlar altında oynanabilmesi.

YORUMLAR