Maze King 1.0.7 (Android)

Maze King

Maze King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze King Android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir labirent oyunudur.

Maze King tamamen ücretsiz olarak Android tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir labirent oyunudur. Bu oyun herkese hitap etmeyebilir çünkü çok fazla aksiyon yok, görsel efekt yok, upgrade yok, kişiselleştirme seçenekleri yok. Oyunda labirentler içerisinde yer alan toplara yol bulmaya çalışıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de multiplayer oyuna izin vermesi bu sayede arkadaşlarınızla oynayarak daha fazla keyif alabilirsiniz. Multiplayer oyunda bize verilen hedefe karşı karşıya geldiğimiz karakterden daha önce varmaya çalışıyoruz. Elbette o da boş durmuyor ve labirent duvarları arasında hızla ilerliyor. Maze King’te farklı zorluk seviyelerinde labirentler bulunuyor. Bu labirentler zamanla daha zorlaşıyor.

Maze King’te elde ettiğiniz puanları Google+ hesabınızı kullanarak paylaşabilir ve hatta arkadaşlarınızla rekabet ortamı bile yaratabilirsiniz. Oyun tek başına çok keyifli olmasa da özellikle multiplayer modda oldukça keyif veriyor. Eğer siz de bu tarz oyunlardan hoşlanıyor ve arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Maze King mutlaka deneme listenizde yer almalı.

YORUMLAR