Medieval Craft 2: Castle Build

Medieval Craft 2: Castle Build
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Medieval Craft 2: Castle Build ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Medieval Craft 2: Castle Build oyunculara kendi dünyalarını tasarlayabilme ve destansı bir maceraya atılma imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Medieval Craft 2: Castle Build'de bizi zorlu bir hayatta kalma mücadelesi bekliyor. Oyunumuzun Orta Çağ'da geçen fantastik hikayesinde tehlikeli zindanları, görkemli şatoları keşfederken kendi kalemizi inşa edebiliyor ve tehlikeli düşmanlarla savaşabiliyoruz. Medieval Craft 2: Castle Build'de temel amacımız hayatta kalmak; bu işi gerçekleştirebilmek için aç kalmamamız ve yiyecek bulmamız, bize saldıran düşmanlara karşı kendimizi korumamız gerekiyor. Oyunda bu amacımızı gerçekleştirebilmek için avlanabiliyor, kendimize sığınaklar ve silahlar inşa edebiliyoruz. Oyun içerisinde birçok farklı silah ve zırh seçeneği de mevcut.

Medieval Craft 2: Castle Build'de ayı, kurt, inek, domuz, tavuk, koyun, tilki, at, örümcek gibi hayvanlar bulunuyor. Oyunda bina inşa etme sistemi tuğlaları birleştirmek üzerine kurulu. Binaları inşa ederken kullanacağımız materyalleri kazmamızla madenleri kazarak veya ağaçları keserek toplayabiliyoruz. Oyunun başarılı bir ücretsiz Minecraft alternatifi olduğu söylenebilir.