Mentors Legend: Epic 0.10.4 (Android)

Mentors Legend: Epic

Mentors Legend: Epic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaliteli görseller eşliğinde savaşlara katılacağız.

Mobil rol oyunları arasında yer alan Mentors Legend: Epic ile fantastik dünyaya katılacağız.

Ice Storm tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan yapımda oyuncular kendi karakterlerini geliştiriecek ve savaşlara katılacağız. Rengarenk bir içerik kalitesine sahip olan yapımda oyuncular farklı karakterleri de deneyimleme ve kişiselleştirme fırsatı bulacaklar. Zengin bir hikayeye sahip olan mobil rol oyunu ücretsiz yapısı ile oyuncuların ilk duraklarından birisi oluyor.

Stratejiyi ve savaşı iç içe karşımıza çıkaran yapımda 3D grafik açıları ve sıra tabanlı bir strateji dünyası yer alıyor. İngilizce bir hikayeye sahip olan mobil yapımda gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular ile savaşlara katılacğaız. Yüzde yüz ücretsiz olarak oynanabilen oyunda dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular ile mücadele edeceğiz.

Her geçen gün kitlesini artırmaya devam eden Mentors Legend: Epic, Google Play’de yayınlanmasından bu yana 100 binden fazla oyuncunun cihazındaki yerini aldı. Google Play’de 4.5 gibi bir incelemeye sahip olan oyun görselleri ve grafik açıları ile oyunculara da bekleneni veriyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR