Mentors 0.10.1 (Android)

Mentors

Mentors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Old-school rpg oyun

Mentors, old-school oyunların hastalarına tavsiye edeceğim yapımların başında geliyor. Macera, aksiyon, strateji farklı türleri harmanlayan, grafiklerinin yanı sıra İngilizceye çevrilmiş hikayesi ve oynanışıyla dikkat çekici bir rpg oyun karşımızda. Android platformuna özel çıkış yapan rol yapma oyununda fantastik dünyaya giriyor, taktiksel savaşlara katılıyorsunuz.

Old-school mobil rpg oyunu arayanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm yapımlardan Mentors’da masum insanları kurtarıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda düşündüren bulmacalarla yüz yüze geliyorsunuz. Rakiplerin yapay zekası oldukça gelişmiş ancak hikayede ilerlemenizi zorlaştıracak kadar da iyi değiller. Canavarlarla da karşılaşacağınız savaşlarda bakış açınızı değiştirebiliyorsunuz. Dinamik kamera, atmosferi hissetmenizi sağlıyor. Genellikle bu tarz oyunlarda görmediğimiz üçüncü şahıs görüş açısı oyuna daha da güzel bir hava katmış. Bu arada oyun açık dünya.

Harika tasarlanmış üç boyutlu grafikleri, İngilizce hikayesi, harika oyun deneyimini birleştirerek strateji savaş oyunları kadar zevk veren Mentors, internet bağlantısı gerektiriyor.

Mentors Özellikleri:

  • Şaşırtıcı üç boyutlu grafikler
  • Orijinal anlatım ve karakterler
  • Karmaşık ve düşünen yapay zeka düşmanlar
  • Keşfedilecek bir sürü öğe, yer, hazine
  • Saatlerce süren zevkli oynanış

YORUMLAR